wtorek, 22 listopada 2011

bo o mnie zapomnicie :-)

Zatrważający jest ciągły brak czasu, który mnie trapi...nie wiem czy to dlatego, że robi się tak wcześnie ciemno, czy moja organizacja nawala, ale zupełnie nie wiem jak się to dzieje, że dzień mi się kończy o kilka godzin za wcześnie.
Mam takie zaległości w odwiedzaniu Waszych blogów, że aż mi wstyd...Nadrobię jakem Dominika :-))

Jemiołki wykonane przez Dziewczyny, które wymieniłam TU wraz z aniołkami uszytymi na tę okazję wysłałam dzisiaj pocztą i po 10 grudnia zdam relację (ze zdjęciami) z imprezy, o której pisałam wcześniej.
Koncert jest imprezą charytatywną, zorganizowaną już po raz trzeci przez Stowarzyszenie Amma-Polska na rzecz podopiecznych Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. J. Tischnera
Impreza tegoroczna jest zatytułowana "Badz aniolem"!
W tym roku gwiazdą koncertu będzie światowej sławy skrzypaczka Kaja Danczowska i Jej córka Justyna, które wystąpią w czasie imprezy!
Ich występ jest darem, tak jak obrazy znakomitych artystów, które zostaną zlicytowane podczas imprezy. Katalog prezentujący większość podarowanych prac jest na stronie www.amma-polska.pl 
Wstęp na imprezę jest wolny, ale wolontariusze Hospicjum będą zbierać datki do puszek.
Oprócz tego będą do kupienia różne drobiazgi, ofiarowane przez zaprzyjaźnionych darczyńców :-) Duuuuuuuuuuuuuuużo aniołków!!! W tej grupie będą Wasze jemiołki.


Zapraszam Wszystkich, którzy mają możliwość i ochotę na przyjazd do Krakowa. Koncert rozpoczyna się o godz.18 a odbędzie się w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie przy ulicy Meiselsa 17.
 Przyprowadźcie swoich przyjaciół! Gościnne progi Centrum Kultury Żydowskiej pomieszczą nas wszystkich! Wasza obecność sprawi przyjemność organizatorom imprezy i wszystkim z Hospicjum :-))) No i mam nadzieję, że Wam też :-))) 

Cały dochód z imprezy - z aukcji prac, ze sprzedaży aniołjków oraz datki do puszek - zostanie przekazany Hospicjum.
Zapraszam Was serdecznie.
 A jako, że to blog z moimi pracami to pokażę bransoletkę. Ma już kilka miesięcy ale jakoś nie było okazji i czasu żeby strzelić jej zdjęcie. Pomógł jak zwykle Jakub :-)
Widać na niej jeszcze sporo niedociągnięć, ale przecież ja się znam tylko na tildowych pięknościach :) więc proszę o wyrozumiałość. 
Aaaaaaaaaa...i jak na razie poddałam się...nie biorę się za szydełkowane laleczki. Jak na razie brakuje mi odwagi :-) ale kto wie co będzie za jakiś czas :))
Dziękuję za Wasze odwiedziny, za to że zaglądacie do mnie i zostawiacie miłe słowa.
Patrząc na to co się dzieje dookoła takie miłe słowa dodają sił i wiary, że może całe to kryzysowe "zamieszanie" minie szybko...i że ludzie na tym nie ucierpią za bardzo. 
Nie wiem jak Was, ale mnie przeraża to co się dzieje u nas i na świecie...

Wracam niebawem. Przecież Święta idą!!!!!!!

ściskam Wam wirtualnie :-)

piątek, 11 listopada 2011

pytanie

W styczniu wymyśliłam taką zabawę, do której zgłosiło się kilka fantastycznych Kobiet.
Szczegóły tej akcjo-zabawy znajdują się TU.

Otrzymałam aniołki zrobione przez:


Każdy z aniołków-jemiołków jest u mnie i czeka na chętnego- do kupienia na blogu Artyści Dzieciom.
Jak na razie nie znalazła się osoba,która miałaby ochotę być w posiadaniu choć jednego. Nie rozumiem tego bo każdy z nich jest świetny.
Ale przejdę do rzeczy-poproszono mnie o uszycie aniołków z okazji koncertu charytatwynego dla dzieci z hospicjum, który odbędzie się w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie 10 grudnia 2011r. Oczywiście się zgodziłam i mam już przygotowaną bandę do wysłania. Jednak pomyślałam, że może jemiołki zrobione przez Was dołączyłyby do moich?
Do każdego dołączyłabym ozdobny kartonik z adresem do Waszych blogów? Powiedzcie co myślicie. Smutno tak na nie patrzeć jak siedzą zapakowane i nie cieszą niczyich oczu.

Cokolwiek zdecydujecie jeszcze raz Wam bardzo dziękuję za wzięcie udziału w zabawie. 
A wszystkie inne, odwiedzające mnie, Osoby zapraszam do odwiedzenia stron wyżej wskazanych. Naprawdę warto do Nich zaglądać,  bo mają wielki talent i serce.

Maile wysyłam adres każdej z Was. Odpowiedzieć możecie gdzie Wam wygodniej:-))
Serdecznie dziękuję za odwiedziny i za cudne komentarze pod wcześniejszymi postami.
Miłego dłuuuuuuuuugiego weekendu